Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Profil společnosti
O nás

Internetový obchod moje-pekna-zahrada.cz byl založen v březnu 2014 a nabízel převážně doplňky do zahrady z umělého pískovce. V současné době je tento eshop provozován společností Mapezo zahrady s.r.o., která byla založena na jaře 2017 a navazuje na předchozí úspěšnou činnost. 

V současné době nabízíme největší nabídku výrobků z umělého pískovce v ČR. Toho dosahujeme nejen vlastní výrobou, ale také spoluprácí s několika tuzemskými výrobci produktů z umělého pískovce. Veškeré námi nabízené produkty jsou prověřené, abychom byli schopni ručit za jejich bezvadnou kvalitu tak, jako by se jednalo o výrobky naše. Nabídku produktů z umělého pískovce neustále rozšiřujeme o nové produkty, abychom byli schopni vyhovět všem Vašim požadavkům. 

Společnost Mapezo zahrady s.r.o. také disponuje vlastní dřevovýrobou, kdy vyrábíme dřevěné venkovní květináče z masivního materiálu a robustní konstrukce. Díky vlastnímu návrhu i výrobě dřevěných truhlíků jsme schopni se přizpůsobit vašim požadavkům na individuální rozměry, materiál nebo povrchovou úpravu. Dále jsme také schopni zhotovit dřevěné doplňky do zahrady dle invdividuálních požadavků zákazníka, jako jsou například pergoly, dřevěné studny a další zahradní doplňky. 

Díky tisícům spokojených zákazníků pracujeme na neustálém rozvoji naší společnosti, námi nabízených produktů a služeb, abychom byli schopni pokrýt veškeré Vaše potřeby. Pokud jste i přesto zde nenalezli produkty nebo služby, které požadujtete, neváhejte nás kontaktovat. Věříme, že bezproblémů nalezneme společnou cestu, která povede nejen k Vaší spokojenosti, ale také pomůže našemu dalšímu rozvoji.

S přáním nejen pěkného dne, ale také Vaší pěkné zahrady
Tým Mapezo zahrady s.r.o.

Kategorie

Dřevěné květináče
Vázy, květináče, koryta
Sochy a dekorace
Fontány a kašny
Pískovcové šlapáky
Dlažba z umělého pískovce
Plotové tvárnice
Obklady z umělého pískovce
Balustrády
Konzole, ozdobné prvky

Reference

Od našich zákazníků
Instalace zahradní kašny
Ploty z umělého pískovce

Odkazy

O nás
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamace
Ochrana os. údajů 
Kontakty

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz